قالب وردپرس
كاشت مو به روش FUT
ژانویه 16, 2017
کاشت مو به روش ترکیبی
ژانویه 16, 2017

کاشت مو به روش FIT

کاشت مو به روش FIT

روش مادر و پایه در كاشت مو، روش FUE (Follicular Unit Extraction) است که در یک بازه زمانی چند ساله به دلیل عدم ظرافت تجهیزات و به تبع آن عدم ظرافت نتایج، با روش FUT جایگزین شد. ولی امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تولید تجهیزات با ظرافت بسیار بالا با نام جدید FIT به سرعت در حال باز کردن جای خود در میان مراجعان و رسیدن به جایگاه قبلی خود نزد پزشکان می باشد به طوری که امروزه پزشکان زیادی روش کار خود را از FUT به FIT تغییر داده اند.
این روش جدیدترین تکنیک کاشت مو بوده و شیوه روز پیوند مو در اروپا و امریکا است که شامل برداشت گرافتهای مو به صورت تک تک از پشت سر که بانک موو محسوب می شود توسط ابزار مخصوصی شبیه پانچ می باشد. در این شیوه تنها لایه درم اطراف فولیکول مو به قطر 1 میلیمتر برش زده شده و کل واحد فولیکولار یاا گرافت به اضافه تمام ضمائم آن به صورت کامل با بیرون کشیدن ساقه مو از روی پوست خارج می شود.

در این شیوه به دلیل دستکاری کمتر گرافت و عدم نیاز به جداسازی و قطعه قطعه کردن گرافت ها امکان آسیب به مراتب کمتر است، همچنین اگر ساقه مو در حین کار قطع شده یا اصطلاحا کات (Cut) شود و گرافت خارج نشود پس از مدتی مو از پشت سر مجددا رشد کرده و بیمار عملا مویی از دست نداده است. در این شیوه به دلیل عدم نفوذ ابزار به لایه های عمقی و عدم نیاز به جراحی ضمن پذیرش بهتر برای بیمار ریسک عفونت نیز بسیار ناچیز می باشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *